امتیاز به مطلب

ویژگی گروه طراحی و معماری شارینا

طراحی سه بعدی و مدل سازی

گروه مهندسی و طراحی شارینا این امکان را برای مشتریان محترم فراهم کرده است که قبل از اجرای بازسازی و دکوراسیون ، طرح ها و نقشه ها و تصاویر بعد از بازسازی و ساخت نهائی را مشاهده کنند که توسط نرم افزارهای طراحی ، اصطلاحا  مدل می شود و در آن جزئیات بازسازی قابل مشاهده است مثلا مدل کابینت ها ، مدل سنگ یا سرامیک کف ، مدل کاشی کاری و مدل و رنگ کابینت ها و از همه مهمتر نورپردازی ها نیز در مدل سازی نشان داده می شوند پس شما می توانید با دیدن مدل طراحی سه بعدی به سلیقه خود رنگ ها ، جای کابینت ها و و جای اجاق گاز و یا هر دکور دیگر را چه در آشپزخانه و چه در هال ، پذیرائی و . . .تغییر دهید ، بنابراین مدل سازی یا طراحی سه بعدی قبل از اجراء برای هر بازسازی و دکوراسیون لازم و ضروری است و یقینا شما بعد از بازسازی از نوع رنگ ها و نورپردازی ها و مدل های دکوراسیون و . . . ناراحت نخواهید بود که چرا فلان رنگ یا فلان مدل  . . . . . را انتخاب نکردم و گروه طراحی و معماری شارینا بابت این طراحی سه بعدی هیچ هزینه ای از شما نخواهد گرفت و کاملا رایگان است و در صورت نیاز و سلیقه شما تا زمان رضایت صد در صدی شما طراحان این گروه در کنار شما خواهند بود .

استفاده از متریال و مصالح با کیفیت ممتاز و مرغوب

قبل از انجام بازسازی و یا دکوراسیون ، طبق مشخصاتی که شما در طراحی سه بعدی مشاهده کردین و مورد پسند بوده ، همان متریال و مصالح با درجه کیفیت ممتاز با همان مشخصات در اجراء مورد استفاده قرار می گیرند و بارها و بارها برای ما پیش آمده که خواست مشتری در مورد مصالح چیزی بوده که کیفیت بسیار پایین داشته ولیکن با راهنمائی ما از محصول دیگر استفاده شده .

ایده و طراحی 

– آشنائی کامل با سبک های معماری

– آشنائی کامل با متد روز طراحی و دکوراسیون در

-آشنائی و اشراف کامل به متریال ها و مصالح لاکچری و درجه یک ساختمانی

– داشتن تجربه های متعدد در طراحی و بازسازی ساختمان های مسکونی ، اداری ، ویلائی  ائم از کوچک و بزرک

تمام پارامترهای فوق سبب می شود که بهترین ایده و طراحی در قالب سبک های معماری فاخر لاکچری ، کلاسیک ، مینیمال و سنتی ایرانی ارائه دهیم .

اهداف و خط مشی گروه طراحی و معماری شارینا

– رعایت حقوق مشتری

– رضایت مشتری از طراحی

– رضایت مشتری از بازسازی و دکوراسیون ها

– رضایت مشتری از برخورد پرسنل

– تلاش این گروه برای افزایش و بهبود کیفیت خدمات

 

 

 

ممکن است شما بخواهید یک قسمت از خانه خود یا محل کار و . . . را بازسازی کنید و چندان هم چیز خاصی نباشد و از نظر شما یک بازسازی ساده باشد ولی اگر قرار باشد در بازسازی ها و طراحی ها فقط همان متریال و مصالح نو شوند اسم آن نوسازی است !   و یک بازسازی و بهسازی زمانی عالی است که یک طرح و ایده فوق العاده ، حتی برای یک فضای کوچک داشته باشد تا آنرا تبدیل به یک طراحی چشم نواز و با شکوه کند .

 پس یک بازسازی با طراحی فوق العاده را از ما بخواهید چرا که این تخصص ماست .

و این جمله را که افتخار گروه طراحی و معماری شارینا است فراموش نکنید که :

بعد از ما باورش خیلی سخته ، اینجا همون جاست !!!

 

شارینا برند برتر

بازسازی و طراحی دکوراسیون

لاکچری کلاسیک در ایران

طراحی و معماری شارینا
تماس با ما