طراحی و بازسازی ویلا و ساختمان ویلائی
12
مه

روند کار ما در بازسازی حرفه ای

امتیاز به مطلب

بازسازی ساختمان هنر است یا صنعت

بازسازی ساختمان به چند شاخه تقسیم بندی میشود . بازسازی ساختمان مسکونی ، بازسازی ساختمان اداری ، بازسازی ساختمان مطب کلینیک یا بازسازی ساختمان پزشکان ، بازسازی فروشگاه ها و بوتیک ها بازسازی و ساخت ویلا ، که هر کدام سبک معماری و طراحی و دکوراسیون خاص خود را دارند برای مثال یک مهندس طراح دکوراسیون داخلی با انجام یک پروژه  بازسازی ساختمان نمی تواند ادعائی برای بازسازی فروشگاه داشته باشد .

مثال های بی شماری در این ارتباط می توان زد که تخصص بازسازی ساختمان یا بازسازی خانه قدیمی دلیل بر این نیست که تمام طرح ها به یه صورت اجرا شوند ولی متاسفانه هنوز روند بازسازی ساختمان به شیوه قدیمی اجرا می شود ، برای مثال یک فرد قصد بازسازی خانه دارد پس قبل از آنکه به طرح های معماری ساختمان و مدل ها و متریال ساختمانی اشراف داشته باشد مقداری کاشی یا سرامیک و. . . .  خریداری میکند و آنها را جایگزین متریال و مصالح ساختمانی قبل میکند و اسم این فعالیت خود را بازسازی می گذارد ولی از حیث مهندسی عمران و معماری اسم این کار فقط نوسازی ساختمان است .

به هر روی ، به نظر بنده حتی یک مهندس عمران یا مهندس معمار لازم است طراحی ها و نوع سبک معماری را بداند و بعد اقدام به طراحی و بازسازی خانه یا بازسازی ساختمان کند .

در گروه طراحی و معماری شارینا روند کار پروژه های بازسازی به این صورت است که :

مرحله اول بازدید – در طی این مرحله مهندسان گروه از منزل یا خانه یا فروشگاه بازدید کرده و تمام المان ها و ابعاد و اندازه های فضای مورد نظر را یادشت می کنند .

مرحله دوم – صورت برداری و لیست کردن خواسته ها ، نیازهای مشتری است مثلا تمایل دارند جای اجاق گاز در آشپزخانه عوض شود و در قسمتی خاص قرار گیرد یا اینکه در بازسازی فضای آشپزخانه بزرگتر شود ، که مهندسان تمام این ها را یادداشت می کنند .

مرحله سوم – ارائه طرح سه بعدی و تصاویر بعد از بازسازی و ساخت از طرف مهندسان این شرکت است یعنی اینکه قبل از شروع بازسازی طرحی توسط گروه طراحی شارینا تهیه می شود که در آن تمام علائم و پارامترها و مشخصات طراحی رعایت شده حتی رنگ مصالح نیز مشخص می شود سپس آن طرح را در محیط سه بعدی فضای منزل شما توسط نرم افزار طراحی میکنند سپس شما می توانید تصاویر قبل از بازسازی منزل خود را مشاهده کنید .

مرحله چهارم – ارائه طرح به مشتری ، در صورت نیاز به تغییرات و جانمائی ها یا تغییرات در رنگ ، نوع چیدمان ، فضاسازی های جدید ( مثلا دکوراسیون آشپزخانه و کابینت ها کاملا عوض می شود ) مشتری طرح را می بیند و در صورت رضایت مرحله بازسازی خانه آغاز میشود .

مرحله پنجم – قرارداد با مشتری

مرحله ششم – انجام بازسازی طبق طراحی از قبل تعین شده .

لازم به توضیح است که طراحی سه بعدی از طرح قبل از شروع بکار هیچ هزینه ای برای مشتری ندارد و کاملا رایگان است .

بنابراین در انجام هر بازسازی ، قبل از شروع بکار :

داشتن اطلاعات در زمینه مدل ها و سبک های معماری و طراحی مهندسی سازه

اطلاعات کافی در مورد متریال ها و صالح موجود در بازار

تجربه کافی در مورد همان بازسازی ( مسکونی – ادارای – فروشگاه – سالن و . . . )

خلاقیت و ایده

طراحی مناسب

سپس انجام و شروع بازسازی

 

نکته آخر :

کوچک بودن فضای شما ( مثلا خانه کوچک یا دفتر کار کوچک یا مزون کوچک و . . . ) مانع از ارائه طرح یا سبک خاص نیست . برای ما بسیار پیش آمده است یک برای بازسازی خانه یا دفتر کار رفتیم و مشتری ما می گفت که افراد یا شرکت های دیگر که برای بازسازی آمده اند و ما گفتیم که چه طرحی را می خواهیم آنها گفته اند که این طراح برای این جا مناسب نیست یا یک طرح بازسازی لاکچری را نمی شود اینجا اجرا کرد یا اینکه می گفتند سبک های طراحی مثلا سبک لاکچری یا کلاسیک یا مدرن و . . .  را نمی دانستند و فقط قصد آنها عوض کردن کاشی یا سرامیک یا کابینت ها بود است .

امتیازات گروه طراحی و معماری شارینا

بازدید فنی رایگان

مشاوره رایگان

طراحی سه بعدی قبل از اجراء رایگان

تیم مهندسی طراحی بسیار حرفه ای

اشراف کامل به طرح ها و معماری روز ( لاکچری ، مینیمال ، کلاسیک ، مدرن ، سنتی ایرانی )

کادر اجرائی بسیار با تجربه و حرفه ای

قیمت مناسب در بازسازی و طراحی دکوراسیون داخلی ( تسویه حساب پایان پروژه )

 

پس پیشنهاد می کنیم برای یک بازسازی شکیل و طراحی چشم نواز ، با ما تماس بگیرد و از مشاوره و طراحی رایگان سه بعدی قبل از ساخت ، استفاده کنید .

 

بعد از ما باورش سخته ، اینجا ، همون جاست !!!

شارینا برند بازسازی ساختمان لاکچری